Sot janë mbushur plot 22 vite nga një prej golave më të bukur me goditje dënimi në historinë e futbollit.

Në 3 qershor 1997, në një miqësore kundër Francës, Roberto Carlos sfidoi ligjet e fizikës dhe shënoi një gol të pabesueshëm.


Top Channel

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here