Adelina Berisha është një këngëtare të cilën e shohim prej shumë vitesh në skenën muzikore shqiptare.

Ajo gjatë viteve ka sjellë këngë të bukura për publikun, duke arritur të marrë simpatinë e fansave, shkruan Indeksonline.

Përpos muzikës, ajo përflitet shpesh edhe për dukjen e saj dhe format trupore që nuk heziton ti ekspozojë herë pas here nëpër rrjetet sociale.

Njejtë ka bërë edhe në fotografinë e fundit që e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo duket mjaft bukur dhe në formë mjaft të mirë trupore.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu