Alban Skenderaj ka publikuar këngën e re.

Kënga mban titullin “Çdo dite nje Shen Valentin”, shkruan Indeksonline.

Muzikën dhe tekstin e këngës e beri vetë Albani, ndërsa orkestrimin Julian Feifel.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu