Në Pejë sot kanë qëndruar 13 ambasadorë që shërbejnë në Kosovë.

Veç kësaj, ata vizituan edhe Prizrenin, Deçanin dhe Gjakovën. Në këtë të fundit, ku e quan edhe nga një gotë raki, thanë se u kënaqën shumë nga kjo vizitë.

Kronikë e përgatitur nga gazetarja Qëndresa Bellagoshi.

klankosova.tv

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu