Sot është ditëlindja e Angelina Jolie!

Angelina është një vit më e vjetër dhe një vit më e mençur. Aktorja ka mbushur 44 vjet sot.

Aktorja ka fituar shumë popullaritet me shumë role të saj në filmat ku ajo aktroi. Por, në jetën reale, Angelina njihet për rolin e saj të nënës së përkushtuar, njofton Klan Kosova.

Prandaj për të festuar ditëlindjen e saj do t’i publikojmë disa nga fotografitë më të mira që ka Angelina me gjashtë fëmijët e saj, Paxin, Maddoxin, Zaharën, Shilohun, Vivienneun dhe Knoxin.

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Actress Angelina Jolie takes her kids Pax and Vivienne shopping on trendy Melrose Ave, then they stop for ice cream treats at Baskin Robbins. Vivienne sported some denim overalls, while Pax wore a highly coveted grey box logo Supreme hoodie.
Pictured: Angelina Jolie
BACKGRID USA 3 MARCH 2019
USA: +1 310 798 9111 / [email protected]
UK: +44 208 344 2007 / [email protected]
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*

Burimi: www.alboz.net

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu