Këngëtarja shqiptare ia ka dalë të humbë kilogramët e tepër dhe të ketë format e dëshiruara trupore. Bëhet fjalë për Anxhela Peristerin e cila ka treguar se ka hequr plot 16 kilogramë për 7 muaj.

Nga studio e ‘Zonë e lirë’ këngëtarja ka treguar sekretin e suksesit të saj. Ajo tregoi se përveç stërvitjes në palestër, një rol të rëndësishëm në këtë rezultat ka luajtur edhe regjimi i saj ushqimor.

“Kam eleminuar në mënyrë drastike brumërat, sidomos bukën”, tha këngëtarja. Së fundmi ajo i komentua gjatë për shak të fotove sensuale në rrejtët sociale ku nxirrte ën pah dhe linjat trupore.

 

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu