Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën provokoi e veshur ngushtë.

Me pantallona të zi dhe këmishë të bardhë, këngëtarja dukej në formë të mirë, ndërsa imazhit ia la edhe një mbishkrim.

“E di që është çmenduri të vdes për ty”, ka shkruar Bebe, e cila pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, Bebe Rexha së fundi ka konfirmuar që do të jetë në mesin e prezantuesve të këtij edicioni të “MTV VMA”.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu