Ballina Pink Muzike Bes Kallaku po sjellë film të ri, por cili ishte roli i...

Bes Kallaku po sjellë film të ri, por cili ishte roli i Xhensilës?

6
0

Aktori shqiptar Bes Kallaku ka deklaruar se do të sjellë së shpejti një film të ri. Filmi do të prodhohet nga kompania e tij “Loku Film” dhe do të jetë i zhanrit komedi – ashtu sic edhe i përputhet karakterit të tij.

Besi ka publikuar sot një poster dhe shkruane: “Vjen së shpejti. Një projekt që ka mbi dy vite me të cilin po punoj. Filmi: Falco. Zoti ju rujt ër ejj”.

View this post on Instagram

Coming soon. Nje projekt qe ka mbi 2 vite me te cilin po punoj. Filmi: Falco Zoti ju rujt ër ejjjj. #film #komedi #MeFalcon #jetafunit #zjarr #melot #professional #creativepoint.al #seeyou #soon 🔥🙌🙏😉😂🤣

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Xhensila e ka ripostuar këtë foto në Instagram dhe ka zbuluar se edhe ajo ka pasur një rol të rëndësishëm pasi ka qenë krah Besit në çdo ditë pune.

“Jam e bindur ne suksesin dhe finalizimin e çdo projekti tendin, aq me tepër këtij në te cilin kam qenë dëshmitare e çdo dite pune tënden. Mbare shpirt, me Zotin ne krah”, shkruan Xhensila.

Dyshja po mbushin dy vjet të martuar, ndërsa martesa e tyre është bekuar me një vajzë e cila quhet Ajka, e të cilën megjithatë publiku s’e ka parë asnjëherë meqë prindërit e saj e ruajtën hermetikisht privatësinë e vogëlushes.

View this post on Instagram

Jam e bindur ne suksesin dhe finalizimin e cdo projekti tendin, aq me teper ketij ne te cilin kam qene deshmitare e cdo dite pune tenden. Mbare shpirt, me Zotin ne krah. #Repost @bes_kallaku with @get_repost ・・・ Coming soon. Nje projekt qe ka mbi 2 vite me te cilin po punoj. Filmi: Falco Zoti ju rujt ër ejjjj. #film #komedi #MeFalcon #jetafunit #zjarr #melot #professional #creativepoint.

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on


Burimi: www.alboz.net

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu