Sot është një datë e veçantë për çiftin shqiptar. Sot është një datë e veçantë për çiftin shqiptar.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj sot festojnë dy vjetorin e martesës me ç’rast aktori e ka uruar bashkëshorten për këtë ditë të veçantë me një postim në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në një imazh të shkëputur nga dasma e tyre Besi la këtë shkrim “Gëzuar përvjetorin e dytë Xhensila Myrtezaj, dita e dytë më e bukur pas lindjes së Ajkës”.

Kujtojmë se Ajka është vajza e Xhensilës dhe Besit dhe në jetë erdhi verën e kaluar.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu