Dafina Zeqiri ka vendosur t’i rrisë temperaturat me fotografitë e saj të fundit në Instagram.

Këngëtarja është shfaqur në mes të detit nga pushimet në jugun e Shqipërisë të cilat janë të shkurtëra, në mes të një sezoni tejet intenziv me koncerte muzikore.

E veshur në bikini të zeza, në tre poza të ndryshme, Dafina ka shpërfaqur trupin e saj në top formë i cili është rezultat i ushtrimeve intenzive për tonifikimin e tij në palestër.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat e këngëtares nuk kanë munguar me këtë rast. /Prive.al

View this post on Instagram

🇦🇱

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on Jul 26, 2019 at 8:55am PDT

View this post on Instagram

𝕃𝕚𝕥𝕥𝕝𝕖 𝕓𝕠𝕠𝕥𝕪 𝕘𝕠𝕥 𝕒 𝕝𝕚𝕝 𝕓𝕠𝕦𝕟𝕔𝕖 𝕥𝕠 𝕚𝕥

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on Jul 26, 2019 at 10:40am PDT

View this post on Instagram

Mother 🇦🇱

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on Jul 26, 2019 at 8:43am PDT

The post Dafina Zeqiri ngritë temperaturat me tre fotot e fundit appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.


Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu