Ende vazhdon të tërheq vëmendjen e publikut dasma e djalit të Halil Kastratit.

Javën që lam pas djali i humanistit Halil Kastrati i jepi fund beqarisë kur lidhi kurorë me bashkëshorten Blerina.

Në dasmë ishin të ftuar edhe figura nga politika dhe bota e shoubizit të cilët nderuan familjen Kastrati me prezencën e tyre në këtë ditë të rëndësishme.

Tani kanë dalë edhe disa pamje në media nga dasma e Firdeus dhe Blerinës ku çifti shihen duke ‘kall’ atmosferën me një vallëzim.

Gepostet von Shyrete Osmanollaj am Donnerstag, 8. August 2019

Burimi: www.alboz.net

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu