David Olney ka vdekur në moshën 71 vjeç ndërsa performoi në skenë të shtunën në mbrëmje.

Këngëtari dhe kantautori në fillim tha se ‘Më vjen keq ’, më pas heshti ndërsa ai uli kokën në gjoks duke bërë që shokët e tij muzikantë të mendonin se ai po bënte vetëm një pushim ndërsa ishte në skenë, transmeton Indeksonline.

Ishte performanca e tij e tretë në Festivalin 30A të Këngëtarëve në Santa Rosa Beach, në Florida.

Të dielën u tha në faqen e tij të internetit që artisti pësoi një sulm në zemër.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu