Ka plot çifte në zë për momentin: Priyanka Chopra dhe Nick Jonas, Timothee Chalamet dhe Lily Rose-Depp dhe J-Lo dhe Arod. Le të shtojmë një dyshe tjetër në këtë listë. Aktorja e nominuar për Oscar, Florence Pugh dhe stilisti i saj i flokëve Peter Lux.

Flokët e Florence janë gjithmonë një surprizë, art mbi kokë, modele të komplikuara që i ruan për ditën e dasmës apo për atë darkën e rëndësishme që ke.

Në vijim, gjashtë prova të pakontestueshme pse Florence Pugh ka flokët dhe modelet më zilepsëse sot për sot.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu