Fjolla Morina ka lansuar këngën e shumë pritur.

Fjolla Morina ka disa javë që përmes postimeve në rrjete sociale po paralajmëron një këngë të re, të cilën e publikoi minuta më parë, shkruan lajmi.net.

Këtë radhë këngëtarja vjen në bashkëpunim me Berato i cili së bashku me Fadil Topallin shkruan tekstin e këngës e cila titullohet ‘Lule’ dhe është punuar edhe me videoklip.

Ndërsa sa i përket punës së klipit është përkujdesur ‘Max Production’.

Në linkun e më poshtëm mund ta gjeni bashkëpunimin mes Fjollës dhe Beratos.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu