Reperi i njohur shqiptar, Elinel, ka publikuar këngën e re.

“Spo m’ha” mban titullin ky projekt, derisa vjen i kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kënga përmban fjalor eksplicit, muzikën e së cilës e ka realizuar Dorant Beats.

E gjithë kjo këngë është prodhim e Cricket Music, ku për masterizimin është përkujdesur Nome Entertainment.

Projekti tashmë gjendet në platformën YouTube dhe pritet të ketë suksesin e merituar nga publiku.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu