Një foto sa për kujtesë: Emina Cunmulaj me flokë të gjatë!

Modelja u lodh aq shumë nga flokët e gjatë, sa pak kohë më parë kërkoi publikisht një parukier/e të mirë për të realizuar prerjen që nuk mund të rezultonte kurrsesi gabim.

Pas disa muajsh investigim, ajo ia besoi flokët Nine Zero One dhe rezultati është ky:

Modeli nuk është i njëjtë me atë të disa kohëve më parë, megjithatë duket sikur është bërë fiks për të. Një prerje e tillë këshillohet së tepërmi për fytyrat e gjata, pasi thekson tiparet. E meqë jemi te flokët e shkurtër, jemi të sigurt për të preferuarin tuaj (na i keni thënë vetë në fakt). Kristen Stewart nuk gabon kurrë.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu