Është njëra nga artistet shqiptare e cila tërheq vëmendje gjithnjë dhe thuajse në çdo paraqitje të saj. 

Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, teksa është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe në Instagram numëron mbi dy milionë njerëz.

23-vjeçarja së fundmi ka publikuar një fotografi atraktive nga një jaht super luksoz, ndërsa e shoqëron me një mesazh interesant.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu