Reperi Fero dhe e dashura e tij Arbenita, për shkak të punëve nuk janë në vazhdimësi bashkë.

Teksa Fero është i angazhuar me koncerte, bukuroshen e shohim gjithandej nëpër botë me kampanjat e modelizmit dhe seteve fotografike të brendeve të ndryshme të cilave iu shërben si imazh.

Por, reperi duket të ketë gjetur mënyrën se si të ketë Arbenitën gjithmonë ‘pranë’.

Ai një prej fotove të saj, me gjasë të preferuarën e tij e mban si ‘ëallpaper’ në telefon dhe pa dyshim se me këtë gjest, i kujtohet secilën herë që e hap atë.

Kujtojmë se pak ditë më parë, Arbenita u përfshi në një incident me një fanse të Feros e cila i kishte shkruar reperit në Instagram, gjë e cila nuk u prit mirë nga bukuroshja që vendosi ta ekspozojë fansen publikisht duke dërguar mesazhin e qartë se është e pakompromis dhe tejet protektive në këtë pjesë. /Prive.al

The post Fero ka gjetur mënyrën që Arbenitën ta ketë gjithmonë ‘pranë’ (FOTO) appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu