Brenda disa muajve reperi pritet ta lëshoj albumin.

Vitin 2019 Fero kishte paralajmëruar albumin e tij, por për shkak të disa mosmarrëveshjeve me ish menaxhmentin një gjë e tillë nuk ishte konkretizuar, shkruan lajmi.net.

Ai para pak minutave publikoi një pjesë së këngës ‘Shut shit doën’ e cila do jetë pjesë e albumit të tij ‘Self Loyalty’ dhe bashkë me videon kishte lënë edhe këtë shkrim “A JENI GATi  thash veq pak tju kallxoj diqka tleht”.

Fero ka qenë mjaft aktiv që prej largimit nga ‘On Records’, kënga e fundit e tij titullohet “Marijuana” dhe brenda pak ditëve ka arritur një numër bukur të madh të klikimeve.

View this post on Instagram

Album : Self Loyalty Music Title : Shut Shit Down A JENI GATi 😈 thash veq pak tju kallxoj diqka tleht #ComingSoon @menju_producer

A post shared by FERO (@ferofera) on


Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu