Një bebe gjigande 16 kile bëri bujë të madhe kur lindi, më 1983. Tani, si një 35-vjeçar, është akoma shtatlartë.

Kevin Robert Clark lindi 7 kile në Toms River, New Jersey, duke shkaktuar një tërbim mediatik dhe tituj që thoshin se ai ishte foshnja më e madhe e lindur në shtet, raportoi New York Post.

Clark i tha New York Post muajin e kaluar se ai tani është 1.8 metra i lartë dhe peshon rreth 136 kg, transmeton Indeksonline.

“Duke ecur në rrugë, njerëzit vazhdojnë të më ndalojnë , duke pyetur se sa jam shtatlartë”, tha Clark së fundmi për Inside Edition.

Tashti, ai jeton me gruan e tij, në Karolinën e Veriut.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu