Keni së shpejti një takim te estetistja për thonjtë dhe nuk e keni menduar ende ngjyrën? Për këtë punë jemi ne këtu. Këtë herë, po ju sjellim disa modele të vajzave të famshme shqiptare. Siç mund ta shihni në vijim, ngjyrat/modelet janë herë minimalistë e herë paksa ekstravagantë. Ju e dini stilin tuaj, ndaj zgjidhni:

~ Rozë pudër ~ (fotoja e fundit)

~ E bardhë ~

~ Blu ~

~ Portokalli ~

~ Tone të pjeshkës ~

~ Mix ngjyrash ~

~ E kuqe e portokalltë ~

~ Nude ~

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu