Arbenita Ismajli po vazhdon të marrë vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale.

Modelja, e cila u bë e njohur nga lidhja me Feron, është mjaft e ndjekur dhe vetëm në Instagram numëron 449 mijë ndjekës.

Arbenita përmes Instagramit ka uruar “Shën Valentinin”, me një foto intime pranë të dashurit të saj Feros.

“Happy Valentine’s day 👅“- ka shkruar Arbenita në mbishkrimin e fotografisë.

https://www.instagram.com/explore/locations/213131048/berlin-germany/?utm_source=ig_embed


Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu