Këngëtarja e njohur e ka bërë ‘nxehtë’ në Instagram.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar fansat e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur e veshur tejet provokative derisa është ulur poshtë dhe duket tërheqëse.

Anxhelina duke qenë aktive në këtë rrjet social edhe foto publikon shumë shpesh. Këngëtarja nuk ka sjell qe një kohë ndonjë projekt muzikor mirëpo po punon pa reshtur.

View this post on Instagram

The Woman You are Becoming will Cost you People, Relationships, Spaces and Material Things. Choose Her over Everything. 🙏🏽👑

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on


Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu