Luana Vjollca ka pozuar pa grim.

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca shumicën e rasteve është parë e rregulluar dhe grimuar deri në detaje, shkruan lajmi.net.

Mirëpo nuk e ka problem të shfaqet edhe pa grim. Ajo e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, imazh në të cilin shihet natyrale.

Luana ka shkuar për t’i bërë tretman fytyrës.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu