Khloe i ka publikuar motrës së saj një video në të cilën tregon shumë.

Khloe Kardashian sot e ka kaluar kohën me motrën e saj Kourtney, shkruan lajmi.net.

Ato kanë ushtruar në palestër dhe nga atje me ndjekësit i kanë ndarë disa imazhe. Ishte Khloe ajo e cila e ka incizuar nga prapa motrën e saj Kourtney dhe videon ia ka publikuar në rrjet.

“Pamje”, ka shkruar ajo pranë publikimit të videos të cilën ua sjellim më poshtë.

https://lajmi.net/wp-content/uploads/2020/01/84529333_484398442274112_8579180292364286978_n.mp4?_=1

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu