Una është njëra nga modelet më seksi serbe.

Ndonëse është aktive në rrjete sociale ajo ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me pozat provokuese që publikon.

Në llogarinë personale, Instagram numëron mbi 700 mijë ndjekës për të cilët nuk heziton të ndajë imazhe të llojllojshme, ku në fokus ka të pasmet e mëdha.

Una shquhet si modele, prezantuese dhe aktore.

Për më shumë, mos i humbisni këto fotografi ‘përvëluese’ të kësaj modele.

View this post on Instagram

My birthday is November 9th lovebugs, what city should I celebrate in🤗… • • Photo by @jjames.ent 💫 Bikini @godlovessophiia 💫 Mua @itamberrose #scorpio #thenumerauna

A post shared by Una Nedeljov👸🏼 (@thenumerauna) on

View this post on Instagram

Red for the win👑 Drop a ❤️ if I should post the rest of this look👀 • 📸 @olabakaree

A post shared by Una Nedeljov👸🏼 (@thenumerauna) on


Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu