Që Mercedes është një markë mjaftë kualitative e makinave e dinë të gjithë mirëpo këtë gjë kjo kompani po e vërteton vazhdimisht.

Mercedes prodhoi veturën AMG G63 Brabus në numër të limituar, ku u prodhuan vetëm 10 nga to, shkruan IndeksOnline.

Kjo vetura ka 900 kuaj fuqi me motor V12, 12 cilindërsh.

Interieri i kësaj makine është i gjithi i punuar me dorë dhe është i punuar edhe në detaje mjaftë të vogla të cilat e bëjnë të duke madhështore.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu