Këngëtarja me famë botërore Stefani Joanne Angelina Germanotta, që njihet me emrin artistik “Lady Gaga”, njihet edhe si aktore dhe tekstshkruese

Ajo karakterizohet si një nga këngëtaret më të veçanta sa i përket paraqitjeve të saj në publik, që janë mjaft të guximshme.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet me një grim mjaft interesant në fytyrën e saj, duke befasuar fansat.

Kujtojmë që para disa muajsh ajo lansoi projektin “Shallow” në bashkëpunim me Bradley Cooper, e që u përfol se ajo ishte arsyeja pse aktori u nda nga ish gruaja Irina Shayk.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu