Është ndër emrat më të shquar të muzikës shqipe, karriera e së cilës nisi në moshë shumë te re.

Mihrije Braha përherë ka krijuar hite të reja me zërin dhe profesionalizmin e saj.

Krah bashkëshortit të saj besnik Naim Abazit ajo e pati më të lehtë suksesin duke patur gjithmonë mbështetjen dhe motivimin nga ai.

Mihrija përkundër karrierës së gjatë vazhdon ta ketë energjinë dhe vullnetin e njetë për ti sjellur publikut më të mirën.

Krahas këtyre, këngëtarja vazhdon të mbetet ndër femrat më të bukura, e cila dita ditës po ripërtërihet.

Nga Mihrija pritëni nesër premierën e këngës “Kollaj” e cila padyshim do jetë hit i radhës.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu