Numëron mbi 1 milion ndjekës në rrjetin më të frekuentuar social Instagram dhe fama e saj po shtohet çdo ditë.

Modelja, Daphne Joy e cila fal linjave të saj ‘bombastike’ bëhet pjesë e mediave rozë dhe padyshim konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë, shkruan Indeksonline.

 

Nëse shikoni profilin e saj në Instagram, ju mund të shihni format e saj gjysmë të zhveshura gjatë gjithë kohës.

34 vjeçare ekspozimin e linjave dinë ta bëjë më së miri, dhe edhe kësaj radhe nuk hezitoj, në bikini ngjyrë të lehtë pjeshke, Daphne impresionoi me linjat e formsuara.

Beli i saj i hollë, të pasmet dhe gjoksi i saj seksi tërhoqën vëmendjen e duhur, e ajo dukej ‘përvëluese’.

Kujtojmë që Daphne është nënë e një djali, ndërsa vazhdon të jetë beqare.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu