24 C
Tirana
E shtunë, Korrik 20, 2019

Sport

Basketbollisti Gerti Shima: Kryeministër, eja shemb Pallatin e Sportit se të...

Çfarë e lidh një basketbollist (dhe jo një basketbollist çfarëdo, por kapitenin e Kombëtares së Basketbollit) me botën e televizionit? Ndoshta asgjë… Ndoshta shkathtësia...

Lajme

Pink

Stil

Femra

Teknologji

Explorer

Shëndetësi

Kuzhina

Fun

Art/Kult

Sulltani plak

Hëna

Perendimi i diellit

Auto

Lajmet e fundit