JLo dhe Alex Rodriguez nuk i kursejnë dhuratat super-luksoze për njëri-tjetrin.

Jennifer Lopez ka pak kohë që festoi ditëlindjen e 50-të, meqë rast nuk munguan dhuratat për të, shkruan lajmi.net.

Një dhuratë super-luksoze ajo e mori nga bashkëshorti, Alex Rodriguez, i cili i bleu asaj një veturë të tipit “Porsche”.

Por, vetëm disa ditë pasi pranoi këtë dhuratë, JLo ia ktheu atij me të njëjtën markë, pra i bleu edhe ajo veturë.

“DailyMail” ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaq çiftin brenda veturës së re super-luksoze.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu