23 C
Tirana
E mërkurë, Maj 22, 2019
Ballina Pink Muzike Plasin shakatë me anglishten e saj në Internet, Jonida Maliqi u përgjigjet...

Plasin shakatë me anglishten e saj në Internet, Jonida Maliqi u përgjigjet komentuesve

0
0
Spread the love

Këngëtarja Jonida Maliqi këtë vit përfaqëson
shqiptarët në festivalin e madh europian të këngës.

Ajo
ndodhet prej ditësh në Izreal duke promovuar këngën e saj dhe Shqipërinë,
ndërsa ka dhënë edhe intervista për media të ndryshme.

Sigurisht
intervistat janë dhënë në gjuhën angleze dhe asaj i është kërkuar të flasë për
Shqipërinë e këngën e saj.

Mirëpo
në intervistat e dhëna në gjuhën angleze, ajo ka lënë shumë për të dëshiruar
meqë çalon në njohuritë e gjuhës angleze.

Videot ku ajo flet anglisht sot kanë kapluar internetin duke u kthyer në shaka që ndryshe me gjuhën e internetin quhen MEME.

Jonida pa dyshim që i ka parë shakatë e internetit dhe ajo ju kthen përgjigje komentuesve. Ajo nuk duket fare e bezdisur dhe tregohet shumë karizmatike duke qeshur bashkë me komentuesit.

Në një llogari në Instagram ku është postuar video e saj ajo komenton me smiley faces. Komentin e saj mund ta shihni më poshtë:

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

shares