Hailey Baldwin poston foto pa grim e pa filtra sepse mundet! Ajo përdor një mori me produkte të shtrenjta dhe cilësore që kushtojnë sa qiraja e tre muajve, sa një makinë e vogël apo sa një çantë e re LV. Intervali i çmimeve të produkteve nisin nga 28 dollarë e arrin deri në 265 dollarë.

Modelja e nis me larësin dhe pambuqet e freskëta nga CK Perfect Skin, një linjë e krijuar nga dermatologia e saj.

Hidratuesi i përditshëm është The Rich Cream nga Augustinus Bader. Kushton 265 dollarë për 50 ml dhe Hailey e blen për herë të tretë. Kështu që duhet të jetë i mirë.

SPF është e përballueshme. Është nga EltaMD dhe kushton 27 dollarë.

Për sa i përket serumeve, ajo preferon C E Ferulic nga SkinCeuticals (166 dollarë) dhe Active Botanical Serum nga Vintner’s Daughter (185 dollarë).

Ndërsa për sa i përket maskave, Dr. Barbara Sturm Clarifying Mask (145 dollarë) dhe F-Balm Electrolyte Waterfacial Mask nga Drunk Elephant (52 dollarë) dhe SkinMedica HA5 Rejuvenating Hydrator (120 dollarë).

Për të pastruar grimin, Druk Elephant Slaai Makeup-Melting Butter Cleanser and Bamboo Booster (34 dollarë).

Pa përfshirë dy produktet nga dermatologia që nuk u dihen çmimet, në total, çdo mëngjes dhe çdo darkë Hailey vë thuajse 1000 dollarë në fytyrë. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu