Këtë verë projektet duket të mos mungojnë as nga Seven Saraqi.

Artisti i njohur ka gati jo një por dy në total mirëpo publikimi i njërit prej tyre varet nga fansat.

‘Kushtin’ e ka zbuluar vetë Seveni përmes një postimi në rrjete sociale ku shprehet: ‘1000 komente dhe unë do publikoj një këngë për ju këtë fundjavë përpara se projekti kryesor të lansohet’.

Normalisht, fansat e Sevenit vetëm se kanë nisur të komentojnë për të plotësuar kushtin dhe kjo këngë nuk do të ‘shpëtojë’ pa u publikuar përgjatë fundjavës.

Se çfarë ka përgatitur këngëtari, mbetet ta shohim! /Prive.al

View this post on Instagram

1,000 comments and I’ll release a new song for y’all this weekend before my main project comes out! Let’s go ☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️

A post shared by Seven (@7saraci) on Jul 23, 2019 at 12:39pm PDT

The post Publikimi i projektit të ri të Sevenit varet nga ju! appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.


Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu