Është publikuar kënga më e re nga Gold AG dhe Shyhrete Behluli.

Kënga mban titullin “Adem Jashari” dhe është e shoqërurar me videoklip

 

 

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu