Rita Ora po e kalon kohën në një pishinë të mbyllur.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka vendosur që mos t’i lë fansat që ta harrojnë, shkruan lajmi.net.

Ajo me ta i ka ndarë disa imazhe të cilat duket se i ka realizuar në një pishinë të mbyllur.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, në imazhet e postuara ka treguar format trupore dhe ka treguar po ashtu se i pëlqen kur e gjithë hapsira është e saj për të notuar.

Në ndërkohë zbulon se këto imazhe ia ka realizuar motra e saj, Elena Ora.

 

View this post on Instagram

That time I swam alone anyway… @elenaora filming me lol #socialdistancing

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on


Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu