Ballina Pink Sa vite diferencë ka Dua me të dashurin e ri? (FOTO)

Sa vite diferencë ka Dua me të dashurin e ri? (FOTO)

5
0

Tashmë nuk ka asnjë dyshim se Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë bashkë.

Pas raportimit të Prive.al, se Dua ka nisur lidhje të re me vëllanë e motrave të famshme Gigi e Bella Hadid, u publikuan edhe fotografi nga mediat ndërkombëtare.

Por a e dini sa vite diferencë ka këngëtarja shqiptare me të dashurin e ri?

Anwar është tre vjet më i ri se Dua në krahasim me ish të dashurin e saj i cili ishte gati 10 vjet më i vjetër.

Nëse nuk e dini, artistja prishtinase me famë ndërkombëtare është 23 vjeçare ndërkaq i dashuri i saj 20./Prive.al

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu