Një burrë skocez është kritikuar nga shefat e shëndetit dhe sigurisë pasi është filmuar, duke lëshuar fishekzjarrë nga prapanica.

Në videon e postuar në Twitter, aty shihet një fishekzjarrë që po vendoset mes të prapanicës së një burri nga një burrë tjetër.

Shoku i tij, i veshur me një pallto të zezë, më pas vazhdon të ndizte fishekzjarrin dhe miqtë fillojnë të qeshnin.

Raketa papritmas fiket dhe shkëndijat prekin shpinën e burrit duke e bërë atë të largonte shpejt fishekzjarrin përpara se të eksplodonte.

Ndiqini pamjet në videon e mëposhtme:


Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu