Taulanti dhe Arbnora në pritje të fëmijës së parë.

Futbollisti i mirënjohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora Nuredini janë në pritje të fëmijës së parë. Lajmin e ka bërë të ditur çifti.

Ata kanë publikuar fotografinë e njejtë në llogaritë e tyre në Instagram dhe kanë lënë këtë mbishkrim:“Nëna babai dhe engjulli jonë”.

Kujtojmë se, Taulanti dhe Arbnora janë fejuar në janar të vitit 2018. Kurse, në muajin qershor i propozoi martesë Arbnorës.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu