Thonë që nëse një vajzë ndryshon flokët pas ndarjes, është ndarë përfundimisht. Ndoshta The Weeknd donte të përcillte këtë mesazh me look-un e ri që e debutoi në Toronto International Film Festival.

Para jush, The Weeknd dhe mustaqja e tij serioze.

Pas premierës së “Uncut Gems,” në të cilin këngëtari aktron për herë të parë, The Weeknd u shfaq në tapetin e kuq pa mjekrën e plotë që e karakterizon e me një mustaqe në vend të saj. Gjithashtu, flokët i ka ndryshe. Fare mirë ky mund të mos jetë The Weeknd.

Ata që mundën t’i hiqnin sytë nga mustaqja e The Weeknd vunë re se mbante veshur një kostum blu nate, këmishë të bardhë klasike dhe këpucë kafe.

Ndryshimi drastik në pamje vjen pak kohë pas ndarjes nga Bella Hadid. Në fakt, është dalja e tij e parë në tapet të kuq që nga ndarja.

Pas një ribashkimi një vit më parë, ata vendosën t’i jepnin fund lidhjes sepse nuk u përputheshin axhendat profesionale. Një burim për E! News tha se distanca ishte faktori më domethënës. Për më tepër, The Weeknd do të bëhet edhe aktor së shpejti dhe i duhet më shumë kohë për të mësuar skenarin a për të hyrë në personazh.

Burimi shpjegoi, “Janë në vende të ndryshme, fizikisht dhe mendërisht. Bella po përgatitet për javën e modës, ndërsa Abel po merret me albumin dhe rolin e tij të parë.”

Për më tepër, edhe Bella ka ndryshuar pamje. I dha lamtumirën flokëve të errët dhe zgjodhi një ngjyrë më të çelët e më të shkëlqyeshme.

Pra mund të themi se ka marrë fund.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu