Ballina Pink Trende të lezetshme për verë

Trende të lezetshme për verë

5
0

Veshjet
me ngjyra

Ky dizajn është bërë trend dhe e gjeni kudo. Këtë
trend e gjeni te veshjet që punohen me material pambuku e deri te ato me mëndafsh.
Bleni bluza e fustane të tilla dhe kombinoni me aksesorë verorë.

Aksesorë me rruaza

Dizajnerët po shfrytëzojnë gurë të çmuar dhe
rruza korale që të ndjellin atë frymën e verës. Kombinoni me veshje verore të
thjeshta dhe do dukeni shumë bukur.

Shallëra
për flokë

Kur vie vera, flokët e gjata janë shumë
bezdisëse dhe gjithnjë përfundojmë duke i kapur bishtalec. Rifreskoni pamjen
duaj duke kapur floket bishtalec me shall.

Kostume
me pantallona të shkurtra

Ky është bërë trend për të gjitha vajzat që
edhe verës dua ta mbajnë at look-un e zyrës. Eksperimentoni me ngjyra dhe aksesorë.

Burimi: www.alboz.net

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu