Prej kohësh është përfolur për një ndarje të mundshme në mes Tunës dhe Patris Berishës pas krizës në lidhje.

Duke mos u deklaruar për këta asnjëherë, duket se tashmë kjo është konfirmuar dhe dyshja i kanë dhënë fund përfundimisht lidhjes së tyre, transmeton ‘indeksonline’.

Dyshimet për këtë janë shtuar edhe më shumë pasi Tuna dhe Patris nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu