Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit, Renee, është bërë e njohur për publikun pasi dy prindërit e saj janë emra të njohur të ekranit.

E jo vetëm prindërit e saj, edhe Renee vishet me rroba të shtrenjta.

Faqja ‘whattheywearin’ në Instagram kanë publikuar çmimet e veshjeve të saj dhe janë tejet të larta.

Një xhaketë e saj kushton hiç më pak se 420 euro dhe është e markës së njohur Burrbery ndërkaq atletet e saj nga Gucci bëjnë 490 euro.

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu