23 C
Tirana
E diel, Qershor 16, 2019
Ballina Pink Muzike Vedat Ademi publikon projektin e ri (VIDEO)

Vedat Ademi publikon projektin e ri (VIDEO)

2
0

Vedat Ademi sapo publikoi projektin e ri.

Kënga e shoqëruar me videoklip quhet “Nuk kam
faj”.

Muzikën e ka punuar Genti Myftaraj, Tekstin
Kevin Kalo dhe Vedat Ademi, ndërkaq videoklipin e realizoi Pro Video.

Në videon e mëposhtme mund ta dëgjoni këngën e
tij më të re./Prive.al

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here