Vjeshta është stina ideale për të treguar veten dhe për të qenë aq të guxhimshëm sa duam.

Pulovrat e rehatshme, xhaketat, aksesorët e shumtë dhe pantallonat e lëkurës tregojnë se vjeshta ka arritur dhe se ne nuk i friksohemi asaj.

Tani që tetori mbërriti, jemi në momentin e duhur për të eksperimentuar. Nëse ende nuk dini cfarë të veshni e ndiheni të pa inspiruar për këtë stinë atëherë hidhini një sy veshjeve më të famshme aktualisht të inspiruara nga stili i rrugës.

Image result for fall outfits pinterest street style

Image result for fall street style

Image result for fall street style

Image result for fall street style

Image result for fall street style

Image result for fall street style

Image result for fall street style

Burimi: www.alboz.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu